PDF Drukuj Email

CTLIFE


CTLife to program komputerowy, który został stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą poznać i współpracować ze swoją płodnością, a szczególnie dla małżonków bezskutecznie próbujących począć dziecko. Przyczyny problemów z płodnością są być różne. Często jednak powodem takiego stanu rzeczy jest nieznajomość funkcjonowania płodności pary małżonków oraz nieumiejętność wyznaczenia optymalnego czasu współżycia, czasu “maksymalnej” płodności.
Program CTLife ma pomóc w rozpoznawaniu i interpretacji poszczególnych wskaźników płodności, a tym samym pomóc w wyznaczeniu czasu płodnego i niepłodnego w cyklu kobiety.


Program CTLife został stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą poznać i współpracować ze swoją płodnością. Zawarta w nim automatyczna interpretacja cyklów wg wszystkich reguł NPR umożliwia:
- notowanie i automatyczną interpretację z dnia na dzień własnych obserwacji oraz niezależne gromadzenie i interpretowanie cykli ćwiczeniowych
- posiadanie przejrzystych i kolorowych kart cyklów z możliwością ich wydrukowania z i bez interpretacji
- starającym się o poczęcie dziecka – wyznaczenie czasu maksymalnej płodności w cyklu
- odkładającym poczęcie – weryfikację własnych interpretacji cyklów
- nauczycielom prowadzącym zajęcia z przedmiotu Przygotowanie do życia w Rodzinie – atrakcyjne przedstawienie tematu
- osobom pracującym w poradniach NPR – sprawne omawianie wykresów z możliwością bieżącego pokazywania tego, o czym mówią petentowi – program dynamicznie zmienia interpretację podczas manipulacji wskaźnikami płodności
- mężczyznom – włączenie się do odpowiedzialności za tę sferę życia

W instrukcji do programu omówione są (w dużym skrócie) wskaźniki płodności notowane i interpretowane w programie oraz reguły dotyczące wyznaczania czasu płodnego i niepłodnego w cyklu kobiety. Instrukcja wyjaśnia też jak prowadzić obserwacje wskaźników płodności i jak je notować w programie. Znajduje się w niej też kilka praktycznych wskazówek dla par starających się o poczęcie dziecka.

Złóż zamówienie na KsiegarniaRubikon.pl.